top of page
  • Foto del escritorClub Ritmica Begues

Ja el tenim aquí!


Aquesta ha estat una temporada molt important per el nostre club.

En primer lloc, és el nostre cinquè aniversari, estem molt orgullosos de poder seguir sumant anys al vostre costat!

És un any que a més hem viscut amb moltíssima il·lusió; entre tots i totes els que esteu aquí, i d’altres que no han pogut assistir, hem aconseguit comprar el practicable que veieu a la foto!

Ens ha costat molt esforç posar en marxa la campanya de Crowfounding, però estarem eternament agraïts per la vostra ajuda!

Ens heu ajudat a fer campanya i difusió, ens heu ajudat amb les vostres aportacions, ens heu trucat, ens heu donat idees, ens heu animat, i heu procurat que no ens donéssim per vençuts! I gràcies a tot aquest esforç conjunt ja el tenim aquí!!!

A partir d’ara el Club Rítmica Begues pot ser un club autònom, per poder organitzar els seus propis trofeus, per poder oferir al poble de Begues com a municipi de les competicions oficials del Consell Esportiu del Baix Llobregat; i per poder seguir creixent en aquesta nova etapa que iniciem avui.

Moltes gràcies a tots per fer-ho possible!

A seguir treballant per la temporada 2018/2019!23 visualizaciones
bottom of page